Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok

A kérdés

Melyik online gitártanfolyamot javasoljátok egy teljesen kezdőnek (lehet angol is)?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, tanfolyam, online

2014. jan. 17. 19:03  Privát üzenet  

A válaszok
Youtube videókra keress rá guitar lesson for beginners néven. Emellett ajánlom még a Muszty-Dobai könyvet és Phil Capone könyvét.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. jan. 18. 10:36 Privát üzenet

Youtube -> Marty Schwartz

Www.gitariskola.hu

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. jan. 18. 10:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Család, háztartás és munka mellett, sikeres és eredményes otthoni nyelvtanulási lehetőséget ismer valaki?
Online nyelvtanulás abszolút kezdőknek ingyen (angol)?
Hol találok, olyan hangos angol online szótárat, ami el is raktározza nekem a szavakat és később vissza tudom nézni?
Taníthatok online angolt?
Régebben rábukkantam egy online angol nyelvtanulási lehetőségre, ahol minden nap küldtek teszteket. Sajnos az e-mail címem amire küldték már megszűnt és nem emlékszem, hogy...
Menyire hatékony BLC4u online angol nyelvtanfolyam?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Speciális tanfolyamok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!