Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ képzésen lehetek e magánta...

OKJ képzésen lehetek e magántanuló?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem és elkezdtem egy OKJ szakképzést nappali tagozaton. A középiskolában se tudtam beilleszkedni az osztályba és most sem, ezért arra gondoltam, hogy ez nekem nem megy, magántanulóként folytatom tovább. Ráadásul egyéb családi és közlekedési problémák is adódtak.

2014. febr. 5. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
20/2007. (V. 21.) SZMM rendelet 33.§) Iskolai rendszerű képzés keretében - amennyiben sajátos helyzete indokolttá teszi -, akkor magántanulóként is rész vehet a szakképzésben. Ebben az esetben a szakmai gyakorlat alól az iskola igazgatója nem adhat felmentést. (A közoktatásról szóló 1993. évi törvény 69. §, és a szakképzésről szóló 2011. évi CLXXXVII. tv 92.§ (2)
2014. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!