Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Bróker szeretnék lenni, hol...

Bróker szeretnék lenni, hol érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnazista vagyok. (harmadikos, informatikából idén érettségizek)

Tudnátok jó brókercégeket ajánlani, ahol elvégezhetem a tanfolyamot és utána dolgozhatok is az érettségi után. (mindegy, hogy ingyenes vagy fizetős a tanfolyam).

Nem vagyok rossz matekból és informatikából. (olyan 3-as4-es, szóval nem a legjobb, de azért van még így esélyem?)



2014. febr. 15. 17:41
 1/3 anonim válasza:

Tanfolyam és vizsga a brókerképző alapítványnál van, nem brókercégeknél: www.brokerkepzo.hu Érettségivel jelentkezhetsz.

Állást találni nem biztos, hogy nehéz lesz, mivel kezdő brókerként nem kapsz fizetést (vagy minimálbért), jutalékért fogsz dolgozni, így sok kezdő kap lehetőséget, a cégnek nem kerül semmibe szinte. Sok sikert!

2014. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kezdőként, ha felvettek egy brókercéghez, mi lesz a feladatom?

2014. febr. 16. 10:56
 3/3 anonim válasza:
Megtanulni a kereskedési és az adminisztrációs rendszer működését, hogy viszel fel ügyleteket, új ügyfeleket, adatrögzítés ilyesmi. Meg ügyfeleket hívogatni.
2014. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!