Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tűzoltók! Képzéssel kapcsolato...

Tűzoltók! Képzéssel kapcsolatos tudnivalók?

Figyelt kérdés

Először is nem találom sehol, mikor, hol indulnak a képzések. Egyszer bementem a Dologház utcába, ahol azt mondták, a Mogyoródi úton kérdezzem meg, akik meg adtak egy számot, ahol azt mondták hogy menjek a Dologház utcába...:D

Bármi, amit tudni kell a képzésről érdekel, kérlek írjátok le. Milyen gyakran indulnak és hol(az sem gond, ha nem Budapesten), ha elvégeztem egyből felvesznek-e vagy valamilyen várólistára kerülök, meddig tart a képzés, hol tudok érdeklődni, stb. Előre is nagyon köszönöm!



2014. márc. 12. 15:14
 1/2 Csicsky ***** válasza:

Esetleg tudnak valami felvilágosítást adni (talán):


[link]

2014. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt ajánlom, hogy előbb önkéntes tűzoltó legyél (erre úgy tudom a fővárosban is van lehetőség) hisz így van lehetőséged megismerni a szakmát és bizony ez nagy előnyt jelent majd az alapfokúdon.

2014. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!