Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van Debrecenben banki szakügyi...

Van Debrecenben banki szakügyintéző tanfolyam? Megéri belevágni? Milyen bankban dolgozni? Véleményeket várok az elhelyezkedéssel kapcsolatban is

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 22:28
 1/4 anonim válasza:
Szia! OKJ-s képzésre gondoltál? 1 éve van banki szakügyintéző végzettségem, azóta sincs munkám, már az új OKJ-ben asszem nem is szerepel ez a képesítés. Max ügynöknek tudnék elmenni biztosítóhoz.De ha érdekel téged komolyan, akkor egyetemet javasolnék, azzal bejuthatsz bankba. Vagy pl sokan keresnek mérlegképes könyvelőt, pénzügy számviteli ügyintézőt. Ezekkel egy ismerősöm suliban dolgozik irodán.
2014. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia igen OKJ-s képzésre gondoltam!Tervbe van,hogy utána mennék egyetemre.Néztem egy iskolát ahol elvileg indul ez a képzés,annyi hogy más néven. Ha megkérdezhetem, nehéz volt elvégezni a képzést? Eddig is köszönöm válaszod!!:)
2014. ápr. 13. 13:14
 3/4 anonim válasza:

Nem volt nehéz! Én megmondom őszintén, nem tudom, hogy keveredtem a bankira, nem vagyok túl jó számolásból, inkább a humán területek valóak nekem. De ahhoz képest megvolt a négyes átlagom,a vizsgám pedig közepesre sikerült, hozzám képest az se rossz. Szerettem pl a vállalat gazdaságtan órát, a banktant, voltak érdekes tantárgyak, viszont feleslegesek is.


Ha egyetemre is mennél utána, akkor jobban megéri belevágni, adnak credit pontokat is, ha jól tudom.


Mi az új képzés neve?

2014. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, még annyi, én a Baross Gáborban végeztem.
2014. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!