Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 18 éves vagyok és kthónap...

18 éves vagyok és kthónap mulva apa leszek otthagytam a sulit és most a munkaügyin keresztül targonca vezetö leszek 2 hônapon belül és aztn biztos munkahelyem lesz jó döntés volt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerek?
2014. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Felelőtlenek voltatok mindketten,aminek a levét egy ártatlan gyermek fogja megszenvedni!
2014. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az h otthagytam a sulit a gyerek tudom h nem ....!
2014. máj. 19. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a franc tudja, ez sok mindentől függ. Szüleitek anyagi körülményei stb. Szerintem az idő fogja megmondani, hogy jó döntés volt e.

Ahhoz, viszont gratulálok, hogy vállalod a felelősséget a tetteidért, ha hülyeséget csinálsz.

2014. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Már megbocsájts, de ezt jól elbaltáztad. Felelőtlen voltál, de ezen már nem tudsz változtatni. Ellenben, targonca kezelőként akarsz eltartani egy családot? Mindenképpen fejezzed be a gimnáziumot (van erre esti képzés) és utána jófajta OKJ-t. Nem tudom milyen terület vonz, de akár egy levelezős alapképzésre is mehetsz utána.


Azt nem állítom, hogy könnyű lesz, de ezzel a munkával családot fenntartani lehetetlen.

2014. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!