Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Két idegen nyelvet tanuljak,...

Két idegen nyelvet tanuljak, vagy online marketinget?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kompetenciával érnék el többet ? Vagy önmagában mindkettő kevés lenne az elhelyezkedés szempontjából? Egyébként német és angol nyelvre gondoltam.

2014. jún. 9. 07:57
1 2 3
 11/23 mi a fene ***** válasza:
100%
Nyelveket feltétlen, esetleg még a spanyolt, ezek mellé lehet hogy elég egy OKJ-s tanfolyam is, csak jól kell választani.
2015. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Angolt mindenképpen, az ma már szinte elvárás. De a német is jó, Ausztriában és Németországban jól el lehet helyezkedni, ha folyékonyan beszéled a németet az angol mellett.
2015. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. máj. 5. 20:42
 14/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek két idegen nyelv ismerete önmagában elég hasznos tudás ahhoz, hogy elhelyezkedjen vele az ember ?
2015. júl. 23. 03:52
 15/23 anonim ***** válasza:
Én eddig nem írtam, de szerintem 2 idegen nyelv magas szintű ismerete MINDENKÉPPEN SZÉLESEBB LEHETŐSÉGET ad, mint az online marketing: ahogy írta valaki, a nyelvvel országok nyílnak meg.
2015. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Angol - német fordító szak elvégzése jó kombináció ?
2015. okt. 31. 12:25
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó kombináció. Illetve jó, csak nem nagy karrier lesz belőle. Nyelveket azért tanuljál, hogy külföldi cégeknél dolgozz. Tolmácsként csak szinkron tolmácsolással fogsz tudni jobban keresni, mondjuk Brüsszelben, de oda nem olyan egyszerű kijutni. Persze ha van időd elvégezni a fordítóit, akkor tedd meg, de ez még nem garantál önmagában semmi extrát. Ha megtanulsz hollandul Hollandiában jó állások várnak rád, csakúgy ha megtanulsz dánul, ott is jól fogsz keresni. Angol alap, ha inkább a szomszédba mennél dolgozni, akkor mellé német.
2016. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Most nem azért, de kerek 3 év alatt nem sikerült eldöntened a kérdést? Vagy miért lett kiemelve megint? Azért annyira nem nehéz a döntés, de úgy látszik nem sok kedved van hozzákezdeni. Egyébként meg mindenképp a nyelvet ajánlom, és nem az angol-német párosítást..
2017. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de az az én saját dolgom, hogy melyik kérdést emelem ki újból !
2017. jún. 16. 16:03
 20/23 A kérdező kommentje:
Akkor itt az ideje, hogy írjál egy véleményt !
2017. jún. 17. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!