Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri ECDL vizsgázni? Jobb...

Megéri ECDL vizsgázni? Jobb mint egy középfoku informatika érettségi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A középfokú informatika érettségi jól jöhet felvételinél, ami az ECDL-ről nem mondható el, mivel azt sehova sem számítják be. Viszont munkavállalásnál jól jöhet az ECDL. Nekem meg van mind a kettő. Felvételinél jól jön az infó érettségi, mert viszonylag könnyű, viszont ha munkát akarok majd, akkor biztos, hogy többr megyek az ECDL bizonyítvánnyal. Bár sokan leszólják, hiszen már rengeteg embernek van. De rosszul nem jöhet.
2008. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ötöst kapsz az informatika érettségin, akkor regisztráltatnod kell az ECDL központban és adnak érte ECDL vizsgát. Egyszóval, én nem dobtam ki cirka 60ezer forintot, amibe az egész ECDL kerül, hanem az ötös informatika érettségimet 6ezer forintért ECDLre regisztráltattam, váltottam.
2008. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi kérünk ECDL vizsgát, kell! Különben sok értelme nincs, de tessék megcsinálni
2008. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert edig már tavaly suliból megcsináltam négyet szövegszerkesztés(Word),táblázatkezelés(Excel),diavetités vagymi a franc és az operációs rendszerek. na az érdekelne hogy lesz e ebbol hasznom valamikor?
2008. aug. 5. 00:11
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem éri meg az ECDL, én most csináltam előrehozott érettségit infóból (középszinten),igaz nekm csak 4es lett,de nem bántam meg ,mert a tanárom is mondta,hogy az ECDL vizsga nehezebb mint egy közép infó érettségi,meg sokkal olcsóbb,szóval szerintem inkább érettségis hidd el könnyebb,nem is kel hozzá nagyon sokat tanulni,inkáb írásbelin kell jól teljesítened(-Nah én ot buktam el,és azért nem lett 5ös már a vége,de sebaj,elvégre is jövőre már egy tantárggyal kevesebb) :)
2008. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van ECDL vizsgám, de sajnos szinte semmit sem ér. Ha egyetemre akarsz menni nem számít plusz pontnak szóval csak pénzkidobás
2008. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél drága ECDL-vizsgát!!! Ha 5-ös lesz az infóérettségid, azt pár ezer Ft ellenében beválthatod ECDL-vizsgára. Én is ezt fogom csinálni:)
2009. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha be lehet váltatni, akkor jobban megéri megcsinálni a középszintű érettségit:)mert az annyira nem nehéz, mintha mondjuk emelt szintű érettségi lenne az elvárás:) Ha ezzel tisztába lettem volna biztosan szám. tech.ből csináltam volna az érettségit:);)
2009. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az iskolában pár ezerér el lehet végezni az ECDL vizsgát és most vagyok elsős a közép iskolában és azt mondta a tanár hogy már simán elvégezhetnénk meg fognak is küldeni
2009. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én most megyek közép suliba és már meg van az ECDL start. OP. rendszerből, WORD-ből, Outlook-ból, meg Power point-ból vizsgáztunk. A Word elég nehéz volt még 6.-ban, főleg hogy eléd b@sszák a kinyomtatott, formázott szöveget és csináld meg pont ugyan olyanra betűtípussal, mérettel együtt. Ne értsetek félre, nem nehéz csak ez az egy része.
2010. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!