Tánctanfolyam 14 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék táncolni tanulni. A hip-hop és a néptánc nem az én világom. Valami latin táncra gondoltam, igaz nem tudok valami sokat ezekről. Olvastam a Zumbáról, a Rockyról és a West Coast Swingről is, de nem tudom, hogy holt találhatok tanfolyamot, ahol tanulhatok ezekből.

14 éves vagyok, Budapesten élek. Eddig vagy máshol, vagy fenőtteknek találtam kurzust.

Kérlek segítsetek! Akár abban, hogy mit ajánlanátok, vagy, hogy hol. Köszönöm a válaszokat! :)



2014. aug. 16. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Szia, egyik ismerősöm Dunabogdányban tartott zumba tanfolyamot,de az még tavaly volt. Nem tudom érdekel -e téged,de ha szeretnéd megkérdezhetem,hogy tart-e még. :)

[link] Én ezt találtam,remélem segítettem valamit. :)

2014. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!