Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » üdv mindenkinek awi hegesztö...

Balazs atilla kérdése:

üdv mindenkinek awi hegesztö okj-s tanfolyamom van és tudnátok mondani munkahelyeket ahol kereshetnek pályakezdö hegesztöt Szükségem lenne munkahely nevekre vagy v mi ami után eltudnék indulni a keresgetésben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 18:21
 1/4 goaus ***** válasza:
Szia! Hová valósi vagy? Így nehéz munkahelyet ajánlani.:) A másik, minősítés van-e, mert a nélkül mindegy hol vagy, kezdőket nem nagyon vesznek fel.
2015. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy nem irtam meg Budapesti vagyok sajnos nincsen minösitésem , csak szeretnék cég neveket cimeket telefonszámokat vagy ahova iskálobol kihelyeznek diákokat gyakarlat ijen helyeket
2015. jan. 9. 18:35
 3/4 goaus ***** válasza:
Ilyenek sajna nincsenek ma már, jó sokan vagytok akik így állnak, és kezdő helyet keresnek, csak kezdőket meg nem nagyon alkalmaz senki. Ördögi kör. Hogy tanácsot is adjak: nézegesd az állásajánlatokat, küld el mindre ami awi-s, hátha valakinek sürgősen kell ember és bevállal kezdőt is. Mondjuk ehhez is kéne minősítés, lenne egy 45 fokos csőre egy tüvöd sokkal hamarabb találnál melót.
2015. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja hát van ei igy aszt szeretem hogy mindenki szajkozza hogy hiányszakma de rájöttem hogy hiány szakma anyit tesz hogy nem szakenberböl van kevés hanem aki foglakoztatja :D
2015. jan. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!