Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi kell ahhoz, hogy pilota...

Mi kell ahhoz, hogy pilota legyek?

Figyelt kérdés
Erettsegi utan, milyen folyamatokon kell keresztul mennem, es hol, es mennyiert? Tovabba valaki magyarazza el mi az a CPL, illetve egyeb nyalanksagok? A legmagasab rang, amit el szeretnek erni, az az A380 tipusfopilota egy legitarsasagnal. MEnnyibe kerul egy legitarsasag tanfolyama? koszonom elore is!

2015. jan. 11. 17:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hatalmas szerelem a repules, minden almom az, hogy hatalmas vasakat vezessek. MAs allasban el sem tudom kepzelni magam. Barmi csak kozom legyen a repuleshez!
2015. jan. 11. 17:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után jelentkezel a valamelyik pilóta iskolába én a flyteamet ajánlom neked.Itt megnézheted hogy mi az a CPL,ATPLstb. ezeket a tanfolyamokat végig csinálod (mivel ők nem adnak neked ATPL gyakorlatit csak elméletit jelenkezned kell valamelyik külföldi pilóta iskolába pl.: CAE hogy adjanak neked gyakorlati képzést is.) Aztán elmész a Ryanairhez,Wizzairhez vagy valamelyik légitársasághoz és utána szabad a pálya. Mehetsz átképzésre hogy teljesűljön az álmod és A380as Típus Főpilóta lehess. :) Sok sikert
2015. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szepen koszonom! Szabad tudni, hogy esetleg elvegezted e valamelyik ilyen iskolat?
2015. jan. 25. 12:46
 4/12 anonim válasza:
nem még egyiket sem csak vannak pilóta ismerőseim és tőlük tudok mindent amit kell
2015. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
abban gondolgotál már hogy elmész főiskolára?
2015. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
5/5# nem kell főiskola ahhoz hogy főpilóta legyél
2015. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hogyha van valami kérdésed nyugodtam dobj egy privát üzenetet megpróbálok minnél hamarabb válaszonli rá
2015. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tobb tervem is van, es amivel kezdeni szeretnek, az egy business egyetem,(Kent state) mivel ha esetleg, talan, valami veletlen folytan nem jon ossze az almom, akkor legyen mas lehetosegem is. Nincs tobb kerdesem, koszonom ezeket!
2015. jan. 25. 20:20
 9/12 anonim válasza:
(ha mennék egyetemre) én akkor is előbb a képzéseket csinálnám végig mert az nehezebb és utána az egyetem baba könnyű
2015. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugy gondolod jobban megerne eloszor kepzeseket vegigcsinalni?
2015. jan. 27. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!