Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi kell ahhoz hogy felvegyenek...

Mi kell ahhoz hogy felvegyenek az Oxford aviation schoolba másnéven a CAE-be?

Figyelt kérdés
Mineden álmom hogy pilóta legyek és azt szeretném megtudni hogy 0ról a 737esek ig eljussak.

#pilóta #CAE #Oxford aviation school
2015. febr. 18. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát például egy olyan szintű angoltudás, hogy ennek utána tudj nézni a neten.
2015. febr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és tanulom még az angolt
2015. febr. 19. 07:37
 3/7 Tomi FH ***** válasza:
Akkor javaslom közel anyanyelvi szintre fejleszd az angoltudást, de minimum a felsőfokú nyelvvizsga, emellett nagyon komoly felvételi teszteken kell átmenni. Eneken különböző képességeket, és személyiséget vizsgálnak. Ha ez megvan, utána jön, hogy ki kell csengetni a körülbelül 25 millió forintos tandíjat.
2015. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most hallotam hogy a CAEbe csak akkor tanulhatsz ha van pénzed ez kb97000euro semmi felvételi teszt
2015. febr. 19. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, van teszt.
2015. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azóta felhívtam őket és mondták hogy van teszt de ott a személyiségeket vizsgálják a felvetelizoknek
2015. márc. 29. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Miként azt már megírta itt Tomi HF.
2015. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!