Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan működik a WizzAir-nél...

Hogyan működik a WizzAir-nél a légiutaskísérő felvételi?

Figyelt kérdés
Miből áll? Hogy néz ki? Miken kell keresztülmenni?

2015. ápr. 2. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgattam kicsit és először felvételit kell írni fényképeset amiből kell kettő is.Ha megvan útlevél legyen tudj úszni illetve ha nem magyar társasàghoz mész akkor a magyart fel kell tüntetni mint nyelv.160nál magasabb legyél és alkatod is jó legyen,kövér ne légy.Na ha ez megvan akkor írsz jelilapot azt ha behívnak akkor egy órás beszélgetésed lesz ahol kell kicsit írni angolul meg beszélnk.Ezután orvosi vizsgálataid lesznek.Ha ez megvan megfeleltél akkor továbjutottál a képzésre ahol kiképeznek.Ha megvan akkor lesz 2 repülésed az lesz a vizsgád.80 százalékosnak kell lennie ha sikerül fel vagy véve.Első évben ne várj sok fizut pont ki jösz egy hónapba de utánna 2000eurót is kereshetsz vagy többet.7-12 napod szabad egy hónapban de lehet több is.A hónapod te állítod össze h hova akarsz utazni és két napot elcserélhetsz de akkor ha más beleeggyezik.Ezeket a társaságok teljesíteni szokták.Persze ha a fél brigád miamiba akar menni juni 14-én akkor nyílván megváltoztatják azt a napot.70-100 órát repülsz egy hónapban.Leghoszabb út 19-20 órás bár lehet van több.Ilyenkor nem utazol viasza hanem egy szállodába visznek és ott alszol illetve egy két napot ott töltesz.Persze ingyen.Fapadosoknál is így van bár ott nincsenem 20 órás utak jobb ha nem fapadoshoz mész.Bár kezdésnek a wizzair jó lehet mert lesz protekciód.Bár wizznél is szerintem ha 6 óránál több az út hossza akkor ott alszol.De nem mindig olyan jó sokan úgy mennek oda h első évben már több ezer eurokat keresnsek körbejárják a világot hát nem azért küzdeni kell.Plusz ahogy írták eléggé monoton lehet a munka mikor minden indulásnál el kell mutatnod h mit kell tenni vészhelyzetben meg ilyenek szóval unalmas de a jó világot látsz.
2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Amit írtam az nem a WizzAir-ra vonatkozik,szép is lenne 2000euró :D
2015. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!