Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyit fizetnétek egy Skype-o...

Mennyit fizetnétek egy Skype-on tartott nyelvóráért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
semennyit
2015. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szintén semennyit.
2015. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Próbaképpen egy ezrest az óra után utalással. De ha nem jött össze, megmondanám, hogy a következő óra személyesen legyen ugyanennyiért.
2015. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Már úgy értem, hogy nem jött össze, hogyha nem hatékony a skype-os módszer. Mert a tanárnak így sokkal egyszerűbb ám, de a diáknak meg nehezebb.
2015. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ez sok mindentől függ.Én is Skypon tanulok(külföldről ez nem is lehetne másképp)és ez a jövő!Az árak 3,5€tól bármeddig elmehetnek.Ha sajnálod rá a pénzt,a neten találsz ingyenes beszélgetős(nem chat!)oldalakat,ahol tudod a nyelvet gyakorolni.Egyelőre azt hiszem csak angolul és spanyolul van.Verbling az oldal neve.Próbaórák,gondolom mindenhol vannak.Ha nem tetszik,legfeljebb megköszönöd.Egy próbaórát megér,hajrá!
2015. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tanítani szeretnék és érdekelt, hogy mennyire él még az emberekben az, hogy csak a hagyományosat. Én is tanultam így és szerintem semmivel sem rosszabb, mint egy hagyományos óra, csak éppen megspórolod az utazgatást.
2015. máj. 26. 11:43
 7/10 anonim válasza:
100%

Egy ismerősöm szinte csak ebből él. Nem tudom, mennyiért ad egy órát, sosem kérdeztem. Egyre inkább leépíti a személyes óráit, jobban megéri a skype-os verzió. Ennek nagy kultúrája van már, a világ minden részéről jelentkeznek be órát venni, szóval ha ügyes vagy és jó tanár, simán meg tudsz belőle élni. Végülis este 10-kor is berakhatsz órát minden további nélkül, amit amúgy nem tehetnél meg.

Én matekot szoktam tanítani fenesok szabadidőmben, és amikor több száz kilométerre költöztem, és ennélfogva le kellett volna adnom a helyi diákjaimat, nem voltak hajlandók mást keresni, hanem ők kezdeményezték a skype-on tanulást. Hozták így is a szintet, szóval bevált. A nyelvtanulás pedig sokkal jobban kezelhető távolból.

2015. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Springfield01 válasza:
Ugyan annyiba kerül mint egy rendes személyes privát óra. A szkeptikusoktól kérdezem, aki azt írta semennyit, hogy tulajdonképpen miért? Szinte semmiben nem különbözik a személyes privát órától! Az hogy a tanár nincs veled egy légtérben? ÉS? Ez semmiben nem befolyásolja a tanulásod. A könyveket, programokat, egyéb segédeszközöket egy személyes találkozó alkalmával megkapod és a menetrendet is, hogy mire számíts. De van olyan tanár, hogy ezeket is e-mailben küldi és élőben sosem találkoztok. Egy biztos, hogy jó minőségű internet kapcsolat kell mind a két részről! Mert ha akad, szakad, lagol a net, akkor viszont tényleg semmi értelme! Külföldön ez elég rég bevett tanítási módszer. Csak mi vagyunk maradiak.
2015. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És az miért is tesz valakit szkeptikussá, hogy nem akar fizetni? :D
2015. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ugyanazért semennyit, amiért nem fizetek neonzöld cipőért. Ugyanúgy alkalmas járásra, mint bármelyik másik színű, de nekem nem tetszik és lehetőségem van másmilyet választani.
2015. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!