Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit érdemes elkezdeni tanulni...

Mit érdemes elkezdeni tanulni egy 45 éves férfinak aki Ausztriában fog élni?

Figyelt kérdés
Érettségi, német nyelvtudás van és kereskedelmi menedzser OKJ. Bécsbe költözünk 1,5 év múlva. A nehéz fizikai munkát nem bírom. Érdemes még itthon valamilyen képzést elvégeznem? Miket ajánlotok?
2015. júl. 10. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom persze, milyen vonalon szeretnél majd elhelyezkedni, de úgy tudom, pl. gipszkartonozásra nagyon sokan járnak ki oda dolgozni.
2015. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszergazda, programozó, irodai asszisztens, irodavezetői végzettség, műkörömépítés(nem szégyen! A férfiak is profikká tudnak válni!), takarítás, Logisztikus mendedzser!
2015. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
CNC,hegesztő,lakatos,kőműves - de ezeket 10 év múlva nem fogod tudni csinálni és nem is biztos,hogy foglalkozni fognak veled már.
2015. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Hmm a korod miatt, meg a fizikai terhelés elkerülése miatt eleve ki vannak lőve az ilyen építő-szakmunkás állások (festő, burkoló stb.). Kereskedelmi menedzser okj-dat szeretnéd használni? Mert managereket szoktak keresni (pl.: mekikben), de sok más helyekre is. Ha mindegy mit tanulnál, akkor én rákeresnék a neten, hogy "Wien arbeit manager", vagy olyan kulcsszóval ami tetszik neked "Wien büro arbeit", és ott megnézni miből mennyit ad ki, mire milyen a kereslet. De semmiképp ne célozz meg takarító vagy ilyen szintű állásokat ha tudsz szépen németül.
2015. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv előttem válaszoló. :D Azt hiszem mi ebben az osztrák témában jók vagyunk. Már találkoztunk,vagy is láttalak. :)

Szóval ismét veled értek egyet. Deee még van lehetősége még a szakmunkásságba is! Apukám is már idősebb korosztály -56 éves és még ő is kap munkát,igaz nehezen de KAP!

2015. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!