Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti autósiskolákról? Szeretnék jogosítványt szerezni, de óriási a választék az iskolákból, így jól jönne pár személyes sztori, élmény, benyomás.

Figyelt kérdés
Eddig a Zebra,Padlógáz,ATI, Autó-plusz és a Nyugi autósiskolák tűnnek esélyesnek. Talán a Zebra a legszimpatikusabb.

2015. aug. 13. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Csigavérnél szereztem. Tudom, hogy sokan szidják, de én nagyon szerettem. Az oktatóm írtózatosan jófej volt, és nagyon jól megtanított vezetni. Minden vizsgámon elsőre átmentem, nem fizettem le sehol senkit, és összesen 34 órát vezettem. Szóval én azt ajánlom, másról nincs tapasztalatom.
2015. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!