Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Volt valaki jobb agyféltekés...

Volt valaki jobb agyféltekés rajztanfolyamon? Igazok az alább leírtak?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy van, aki utána sem fog tudni jobban rajzolni, hogy kiöli a kreativitást és csak másolni lehet vele megtanulni, fejből rajzolni nem fog tudni szebben az ember.


Körbülbelül negyedikig nyertem rajzversenyeket, kiállították a rajzaimat suliban, aztán ott megállt a tudásom, és ennyi. :D 17 éves létemre szörnyen rajzolok, azt sem értem, régen miért dicsértek. Kreativitásom van, vannak konkrét elképzeléseim is, de papírra vetni nem tudom, egyszerűen nem sikerül még negyedannyira sem jól, mint ahogy elképzeltem. Tulajdonképpen úgy vagyok vele, hogy ha másolni jobban tudnék, már boldogabb életem lenne. (Ez a másolás-dolog ugye nem csak képre, fotóra érhető, hanem igazi élő modellre is?) Elgondolkoztam azon, hogy jó lenne egy ilyenre elmenni, csak félek, hogy nem lenne semmi változás, az meg kidobott pénz.


Egyébként az órák hangulata milyen? Azt nem szeretném, hogy mondjuk nyomasztó hangulatban teljen el.



2015. szept. 22. 19:59
 1/1 anonim válasza:

Inkább rendes rajziskolát vagy szakkört keresnék.

Tudod pontos eseményhez kötni, hogy mióta nem tudsz rajzolni? Ismerek valakit, akit egy bírálat annyira elkeserített gyerekkorában, hogy évekig nem rajzolt. Ma viszont ebből él :)

2015. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!