Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha ezeket tudom átmegyek az...

Ha ezeket tudom átmegyek az elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés
Tudom az újraélesztést, a stabil oldalfektetést, Rautek - műfogást, heimlich féle műfogást, sokk femtetést, stb. Tehát ilyen alapokat tudok, de amikor a könyvbe egy szituációt olvasok valamit mindig kihagyok (pl ekszerek eltavolitasa) de ha ezeket tudom akkor mar at fognak emgedni? Ugy hallottam hogy csak azt nem engedik at aki az alapokat se tudja, de azert izgulok igy is. A konyvet meg 2x elolvasom azert!

2015. okt. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig általában szituációs feladat van a vizsgán, tehát arra kell felkészülnöd.
2015. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondták, hogy az alap dolgokat kell tudni, ennek ellenére csak pár ember ment át. Aki nem tudott a húzott esetről érdemi dolgokat mondani, azt meghúzták.
2015. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Én tudok róla beszélni, csak egy két dolog néha kimarad (amit írtam pl. Az ekszerekkel vagy a gumikesztyu felvetele) ezeket se mi dig hagyom ki de elofordult mar
2015. okt. 28. 21:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma az egész napomat arra fordítottam, hogy a könyvet olvassam és a kérdéseket átnézzem, lassan de biztosan haladok inkább, a 75ből 38 kérdést néztem eddig át, azokat már tudom, de a vizsgám még csak november közepén lesz, addig még nagyon sokszor át tudom nézni!Holnap meg a maradék 32 kérdésre tanulom meg a válaszokat!
2015. okt. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!