Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek mi a véleménye a Schönhe...

Kinek mi a véleménye a Schönherz-es Java kurzusról?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet a kurzusból profitálni? Illetve ha a kurzus elvégzése után alkalmaznak, kb. milyen fizetésre lehet számítani és mennyi munkáért cserébe? Egyetem mellett mennyire kivitelezhető?
2016. jan. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2016. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Debrecenben. Elnézést, azt hittem, hogy csak Debrecenben vannak Schönherz-es kurzusok.
2016. jan. 9. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, Pesten is van. Sőt ott volt elsőnek :)

Maga a kurzus jó, rengeteget tanulhatsz, persze olyan dolgokat, amit a cégek napi szinten használnak. Egyetem mellett csinálni a képzést, az kicsit meredek, nyáron sokkal kényelmesebb. Nem garantált a munka, rajtad múlik minden, az interjúkon hogy szerepelsz. De az tény, hogy előnyben van az egyetemről frissen kijöttekkel szemben. Amíg tart a szerződés a schönherzzel asszem' a hirdetésben is benne van, hogy br 1000Ft-ot kapsz. Utána már nagy valséggel felvesznek a céghez főállásba.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen. :)

Igen, így már van egy hozzávetőleges elképzelésem róla. Nyáron tervezem elvégezni pont emiatt. Még egy kérdésem lenne viszont. Ez azt jelenti, hogy ha elvégzem, nem muszáj dolgozni is elkezdenem, igaz? (Persze szeretnék, de ember tervez... :D)

Illetve még egy kérdés, ha nem gond: előtte mintha olvastam volna, hogy lesz egy felmérő teszt. Ez mit takar? Én például teljesen kezdő vagyok Javából. Ez azt jelenti, ha nem kezdek el tanulni internetről és odaállítok teljesen képzetlenül, akkor nem is biztos, hogy tudok majd járni a kurzusra?

Előre is köszönöm!

2016. jan. 9. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A cél, hogy olyan embereket vegyenek fel, akik dolgozni akarnak. Lesz egy Java SE teszt, egy sql teszt, egy egyszerűbb kis angol szövegértés, egy elbeszélgetés a HR-el, majd ezek kiértékelése után egy szakmai beszélgetés Pici bácsival. Aztán ezek alapján választják ki az embereket.

Azért tanulj, ha mindenképp szeretnél részt venni :D

2016. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :D SQL rendben van, mert tanultam, az angol is megy, csak a Java-val van bajom, mert nem tanultam sose. Csak C++-ban programoztam eddig, de azt is csak internetről tanultam. :)
2016. jan. 9. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hányad éves vagy, melyik szakon?
2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
PTI, elsős, idén kezdtem.
2016. jan. 10. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!