Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamon/suliban...

Milyen tanfolyamon/suliban tanítanak meg étkezés összeállításához ha személyedzőként szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Edző akarok lenni majd elakarok végezni egy személyedzői tanfolyamot elakarok végezni.Ott megtanítsák hogy számoljam ki hogy testsúlykilogrammonként hány gramm fehérjét, szénhidrátot, rostot...stb kell bevinni.Hogy hol tudom megtanulni hogy kell étrendet összeállítani ,,kondihoz" tömegnöveléshez, szálkásításhoz. Hogy melyikhez mennyi fehérje, szénhidrát...stb hogy menni gramm kell /testsúlykilogrammonként.

Hogy menni kalóriát kell bevinni ?És ezt hogy tudom kiszámolni?

Melyik étel menni kalóriát, szénhidrátot fehérjét tartalmaz és ezekből az igénynek megfelelően összeállítani egy étrendet tömegeléshez, fogyáshoz,szálkásításhoz

Remélem értitek miről beszélek

Ilyen milyen tanfolyamon tudok megtanulni? Mi a neve? Mi a neve ennek a ,,szakmának"?

Vagy ezt személyedzőin tanítják. Vagy dietetikus kurzuson?

Hallottam már a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karáról de ezen kívül még hol tanítják ezt meg ilyen 1 éves tanfolyamon nem? Illetve mi kell ehhez a Semmelweis egyetem felvételéhez hány pont vagy mi kell hozzá?

Edzés része megy azt tudok tartani csak az étkezésben ilyen hiányosságaim vannak



2016. jan. 31. 17:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok
2016. febr. 1. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!