Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy olyan ember, aki programoz...

Egy olyan ember, aki programozó, megnézné nekem ezt a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta erdekel az informatika de valahogy mindig seggberúgást kaptam a sorstol. Eddig csak rossz tanarokat kaptam. Most fogok érettsegizni és nem lesz benne az informatika, mert le kellett adnom a fakultációt, mert egy olyan tanárom volt aki még a betűszínt se tudta rendesen beállítani a Word-ben. Viszont találtam ezt az okj-s szoftverfejlesztői tanfolyamot, és eléggé úgy tűnik nekem hogy komolyan veszik ezt az egészet , és elég sok mindent megtanítani.

Azt szeretném kérni hogy ha egy programozó személy olvassa éppen ezt a kérdést akkor nézzen rá erre hogy megéri e jelentkezni. És persze a vélemenyt is kifejtené nekem arrol hogy ez után az okj utan el lehet e helyezkedni, mert azt hallottam hogy informatika teruletén nem muszáj a diploma, hanem inkabb az erős informatikai tudassal rendelkezo szakemberekre van szükség leginkább.

Itt a link: [link]


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 29. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha informatilai területen akarsz elhelyezkedni, akkor ezzel a tanfolyammal nem mész semmire.


Igen, vannak akik diploma nélkül dolgoznak informatikusként, de mindezt úgy érték el, hogy önszorgalomból sokat tanultak, ami egyébként diplomával is szükséges. Nem fogják a használható tudást egy tanfolyamon a fejedbe tömni.

2016. febr. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nulla. Ha nem akarsz egyetemre menni, akkor egy jó magántanárral tanulj. Egy ilyen semmit nem ér. Csak idő és penzpocsékolás.
2016. febr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az informatika, programozás olyan szakterület, amit leginkább önmagadtól tanulhatsz meg. Ez nem olyan dolog, mint pl. a történelem, h. egyszer megtanulod és kész. Amellett hogy tanulsz, folyamatosan kell gyakorolni, és haladni a korral. Mert amit egyszer mondjuk megtanulsz, lehet, hogy 10 év múlva már elavultnak számít. Még a 90-es években pl. először kb. mindenki turbopascalt tanult, aztán nézd meg, mi lett belőle...
2016. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!