Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » C kategóriás jogsihoz az...

C kategóriás jogsihoz az elméleti részt érdemes e-learning képzésben letenni?

Figyelt kérdés

Sajnos itt a megyében (Nógrád) csak így lehet, de ahogy elnézem C kategóriához az elmélet 72 órát jelent. A kresz az még oké, de egy csomó olyan elméleti anyag van amihez nem ártana ha valami magyarázná közben. Lelehet így könnyedén rakni, vagy szívás, magolás az egész?


Egyébként nevetségesnek tartom, hogy idáig fajult a világ. 10 éve mikor a B kategóriás jogsit raktam le, rendesen be kellett járni tantermi oktatásra, jegyzetelni, figyelni, tanulni.



2016. márc. 21. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Egyetértek! Megcsináltam az e-learninget, de egy rakás sz.r! Tele felesleges elaprózott információval, rengeteg anyag és több minden nincs benne amit a vizsgán viszont kérdeznek. Szívatás és lehúzás az időkorlát benne, és semmi interaktivitás nincs. Számomra addig nem az, amíg nincs kitől kérdezni és nem hallom csak látom az anyagot! Semmivel nem különb, mintha könyvből olvasnám, sőt a könyv rövidebb és az viszont teljesen vizsga specifikus, a könyvbe minden benne van! És tényleg a hagyományos tantermi oktatás kb. 20x ért többet mint ez... Nem beszélve arról, hogy egy jó oktató felhívja a figyelmét a tanulónak a trükkökre, amiket vizsgán előszeretettel bevetnek a bukási statisztika emelése céljából...
2017. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"C" kategóriára készültem e-learningen az kimaradt...

És az is, hogy semmilyen tananyag nem marad az e-learning után a tanulónak.

Könyvet ugyanúgy érdemes mellé megvenni és elolvasni ill. megtartani.

2017. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!