Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nagyon elgondolkoztam az...

Nagyon elgondolkoztam az OKJ-s tanfolyamokon. Létezik ebben a tanulmányi irányban sajtreszelő?

Figyelt kérdés
Tehát létezik OKJ-s sajtreszelő? Mert úgy gondolom hogy ez egy testhez álló feladat lenne számomra. Egyrészt más szákmák nem igazán voltak számomra megfelelőek.Ezzel kapcsolatban pedig pozitív előérzéseim vannak. Ti mit gondoltok?

2016. márc. 28. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs, minden ceg maga tanitja be a sajtreszeloit. Ezert tart itt ez az orszag...
2016. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha Fornettihez jelentkeznék ők betanítanának erre a becses szakirányzatra ha már nem lehet elvégezni OKJ-n?
2016. márc. 28. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2016. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ok mar reszelve veszik.
2016. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt ki reszeli le? Mert úgy gondolom hogy én arra a feladatra alkalmas lennék.
2016. márc. 29. 01:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a ceg, amelyik gyartja. Aruljak tombben, szeletelve, reszelve...
2016. márc. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, azt hiszem, felrevezettelek. Kulon sajtreszelo ugyan nincs, de itt szerepel a megszerzett kompetenciak kozott a sajtdarabolas:

[link]

2016. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!