Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 30-as férfiként, frissen...

30-as férfiként, frissen végzett gyógy-és sportmasszőrként milyen kiegészítő tanfolyamot ajánlotok ami megnöveli az esélyeimet arra, hogy munkát kapjak a szakmában?

Figyelt kérdés
Talp reflexológia? Nyirokmasszázs? Esetleg valamilyen egzotikus masszázstechnika (thai, indiai) tanulása?

2016. márc. 31. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelv és irány külföldi gyógy-wellness hotel.
2016. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oda elég a mostani tudásom? Valamilyen kiegészítő tanfolyam?
2016. márc. 31. 16:37
 3/6 anonim válasza:
Nem az első válaszoló vagyok, de én is azt mondom, hogy el innen. Még svédmasszőr tanfolyammal is felvesznek, hát még így....ha nem biztosak még a fogásaid, gyakorolj akár ingyen az ismeretségi körben, mert ott ki fognak próbálni.
2016. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha szereted az anatómiát, akkor trigger pont masszázs tanfolyamot javaslom. Sokkal többet tudsz vele segíteni, mint egy sima gyógymasszőr.
2016. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Itthon dolgozom és nagyon jól megélek! Szállodában vagyok, de voltam már fürdőben is. 2 évig dolgoztam Németországban, 1 évet Ausztriában... nem kerestem annyival többet, mit amennyivel többet költöttem --- DE Qurv nagy szar érzés a honvágy! Szülők, tesók, haverok és egyáltalán ez az egész "szar" ami itt van... elég hamar hiányzott! Azt mondom, tanulj még kiegészítő dolgokat, természetgyógyászatot stb... Itthon is meg lehet csinálni a karriert! Külföldre csak kirándulni mennék - bár a nyugat bizonytalansága stb miatt már oda se nagyon! Bátyám 1992-ben ment ki, s most akar visszatelepülni, mert sajnos lassan már az utcára sem mernek kimenni... a városjelző táblákat is kicserélték mémet-arabra...

Ha akarod, segítek ha kérdésed van priviben.

2016. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Gyógymasszőr vagyok és a reflexológiára mentem tovább, a természetgyógyászat az egyre növekvő, már a Semmelweis Egyetemen és Pécsi Egyetemen is oktatják a hagyományos kínai orvoslást és az akupunktúrát... Ha tehetném még azt is elvégezném, csak előtte orvosnak kellene tanulni, viszont az akupresszúrát még elvégezhetjük, mert az nem orvosi diplomához kötött!
2016. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!