Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A felsőfokú OKJ-s gépgyártáste...

Kapd meg zolika kérdése:

A felsőfokú OKJ-s gépgyártástechnológiai technikus papír mellé, amiben van CNC modul, megérné lerakni a sima CNC forgácsoló Okj-t, vagy nem szükséges a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Sok sikert, majd megbánod hogy ezt a szakmát választottad,ha szereted az orrba szájba szopást akkor ez a te szakmád, de én drukkolok neked hogy találj egy jó helyet de sajna M.O-n kevés elfogadható forgácsoló munkahely van. Németországot stb ajánlom neked.


Igen hogyha ezzel akarsz foglalkozni akkor érdemes lerakni CNC forgácsoló ,de én ha most vissza mehetnék az időben akkor biztos más szakmát kezdenék el mert nagyon stresszes és kevéset fizető munka ez, engem jól átvertek a suliban hogy milyen jól lehet ezzel keresni M.O-n és hogy jól lehet fejlődni erre már ötször váltottam munkahelyet és nem nem rúgtak ki egyik helyről sem csak ennyire nem bírtam egy helyben maradni mert nem tetszett az amit tapasztaltam, körülmények, fizetés, technologia, munkatársak, vezetőség.

2016. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki tudnád fejteni részletesen az aggályodat ezzel a szakmával kapcsolatban ?
2016. máj. 7. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
halgass az egyesre!-ebbe a szakmába csak beledögleni lehet!-akkor tört volna ki a lábam mikor elmentem a CNC-s tanfolyamra!
2016. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát pedig mindezek ellenére,csak azt hallom h. ebben van a jövő,könnyű és jó pénzkereseti lehetőség mind Magyarországon,mint külföldön.
2016. máj. 8. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor gyere el hozzánk, és csináld meg azt a melót amit már 36-odik órája csinálok-.
2016. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!