Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol találok olyan rajztanárt,...

Mádásor kérdése:

Hol találok olyan rajztanárt, aki képes megtanítani rajzolni, hogy átmenjek a BME rajz alkalmassági vizsgán?

Figyelt kérdés
Sajnos a gimnáziumban egyáltalán nem rajzoltunk semmit sem, csak műv. töri van. A pontszámom meglenne az Építészmérnöki karra, de kell egy rajz alkalmassági vizsga. Rengeteg elképzelésem van a tervezésről, mind házak, mind infrastruktúrák alapján. Érzékem is van a rajzoláshoz, de nem szeretnék, csak úgy elkezdni mindent firkálni.
2016. máj. 7. 14:03
 1/3 anonim válasza:
Hát, ha idén akarsz felvételizni akkor baromira későn kaptál észbe, ha meg jövőre akkor a bme szervez saját előkészítőt. Én idén felvetelizek és egész évben jártam rajztanárhoz plusz egy rövid előkészítő tanfolyamra is. Ha tehetséges vagy és mázlid van Lehet hogy meg tudsz felelni így is de nem túl valószínű.
2016. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Februárban kell leadnom a jelentkezést.

Milyen volt a rajztanárod? Ajánlanád?

2016. máj. 8. 09:29
 3/3 anonim válasza:
Nem ajánlanám, mert eléggé elfoglalt és most készül nyugdíjba, de ha tudod mik a követelmények szerintem egy ügyesebb gimis rajztanár is fel tud készíteni. Érdemes minél hamarabb utána nézni hogy mi kell, nekem is nagyon nehezen sikerült egyértelmű válaszokat kapnom a feladatokról, kovetelmenyekről (ipari termék és formatervezőre jelentkeztem). Viszont így még elég sok időd van, én a helyedben (ha megteheted) jelentkeznék jövőre a bme előkészítőjére, mert az tuti hogy ott arra készítenek fel amire kell.
2016. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!