Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kell rutinra személyigazolvány...

Kell rutinra személyigazolványt vinni?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy elhagytam és már addig nem tudok bemenni az okmányirodába.Nem vizsgázom de most megyek először.

2016. aug. 6. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem meg a palyan se kellett vegig mennem olyan jol toltam :p
2016. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az oktató azt mondta még a legelső órán, hogy mindig legyen nálam a személyi, mert ha esetleg megállítanak, akkor ugye kell, hogy igazolni tudjam magam

nem mintha ez gyakori lenne, inkább csak a biztonság kedvéért

vizsgára mindenképp kell, addig annyira nem fontos

2016. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Órán nem kellett. De vizsgára mindenképp :)
2016. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van èrvènyes útleveled akkor az helyettesítheti a szemèlyit, akár a vizsgán is.

Mert volt olyan, hogy a vizsgara ugy ment vki, h lejart a szemelyije es volt nala utlevel es ezert vizsgazhatott.

Nekem ezt az oktatason mondtak.

2016. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta hogy legyen nálam mert ugyan ritka de általában ilyenkor tuti bejön hogy megállít a rendőr pl, mert megteheti és igazolni kell magad, vagy kapnak egy ellenőrzést.

Van útleveled? Mert az is jó vagy ha már van pl AM jogisd.


Rendőrségen bejelentetted?

Mert mielőbb be kell személyesen (az okmányirodában is jó), az mindegy, hogy nem tudod, hogy hol hagytad el, majd ezt fogják írni a jegyzőkönyvebe, de mindenképp be kell jelenteni, mert ha valaki megtalálja visszaélhet az adataiddal, és könnyen egy olyan bűncselekmény elkövetőjévé válhatsz, amihez semmi közöd az égvilágon, mégis Téged fognak elkaszálni. Elég gyakori bűncselekmény, nem érdemes kockáztatni. Felveszik a jegyzőkönyvet, utána mehetsz az okmányirodába és csinálnak Neked egy újat, pár ezer forinttért, kelleni fog az anyakönyvi kivonatod hozzá.

2016. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!