Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 6 hónapos kisfiamat Ausztriába...

6 hónapos kisfiamat Ausztriába szeretném vinni. Kell neki személyigazolványt csináltatnom, vagy elég a lakcímkártya?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyi vagy útlevél kell neki, nem elég a lakcímkártya, az külföldön semmit nem ér.
2010. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell személyi igazolvány
2010. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nako ***** válasza:
Szia! Az egyik mindenképpen kell. Az útlevél most 2500 ft és 3 évig érvényes, ha gyorsítva (5 munkanapon belül) kéred, akkor 5000 ft. Ha tervezitek, hogy többször mentek vele a következő 3 évben külföldre és lesz nem EU-s ország is az utak közt, akkor mindenképpen útlevelet csináltassatok.
2010. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Mindenképp kell neki útlevelet csináltatni!

Személyit még nem lehet mert túl fiatal hozzá!


Üdv.

2010. szept. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ideje már lehet személyit is csináltatni akár újszülötteknek is!
2010. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vaszily katalin válasza:
de lehet szeméjit késziteni.de az ideglenes lesz.járj utána a dolgoknak mert a papir munkát szeretik elhuzni azal hogy ezkel meg még hiányzik de nire minden megvan adigra más papirt kel kitölteni.sok sikert.sokal joblesz kint.vagy a hátár szélén.mi is oda készülünk.
2010. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Múlt hét hétfőn voltam az okmányirodában. Elmondtam, hogy miért szeretnék okmányt a bébimnek, azt mondták elég a személyi ha EU-s országban utazunk. Vittem fényképet el is fogadták (nem kellett a babót becipelnem), a feltétel: világos háttér, és nézzen a kamerába. Kb. 15 perc alatt végeztem, és tegnap reggel már hozta is a postás a 4 hónapos fiam személyiét. Tehát egy hét alatt megvolt. Pozitívan csalódtam. :)
2010. szept. 14. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!