Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az irodagép műszerészek...

Az irodagép műszerészek tanulnak írógépet szerelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a mai világban már nem olyan sokan használnak írógépet szóval arra lennék kíváncsi, hogy az irodagép műszerészek ha már nem is az írógép szerelés a fő feladatuk azért valamilyen szinten tanulnak-e az iskolában az írógépek szereléséről, hogy "a régi időkben az írógépeket úgy szerelték, hogy..." ? Nem feltétlenül az 1900-as évek elejei fekete írógépekre gondolok hanem mondjuk a XX. század végén használt modern elektromos írógépekre és kisebb táskaírógépekre többek között.

2016. szept. 3. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tippelem, hogy nem. Manapság már minek szentelnének akármennyi időt arra, hogy olyasmire képezzenek ki szakembereket (akikből amúgy is eleve túl kevés van), amire sose lesz szükségük se nekik, se a gazdaságnak (hiszen már nem használnak írógépeket sehol)?


Ha érdekel, próbálj a neten találni letölthető anyagokat róla.

2016. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy szentelnének rá időt mert pl mikor apukámat valamelyik munkahelye miatt elküldték ilyen kazánfűtő tanfolyamra (nem az volt a munkálya hogy kazánz fűtsön csak mivel olyan helyen dolgozott ahol volt neki is ismernie kellett). Na ez olyan 5 éve volt kb és mondta h úgy kezdték a tanfolyamot hogy a régi időkben hogy fűtötték a gőzmozdonyokat. Pedig ma már nem nagyon használnak gőzmozdonyz. Egyébként értek az írógép szereléshez szereztem be régi szakkönyveket amik ezzel foglalkoznak meg a neten találni még igazi írógép műszerészeket csak kíváncsi voltam foglalkoznak-e még ilyenekkel a tanfolyamon mint ahogy apámnak is tanítták hogy a régi időkben hogy fűtöttek például.
2016. szept. 4. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!