Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kaliforniai Pszichológiai...

Kaliforniai Pszichológiai tesztet honnan tudnám letölteni, hogy aztán kinyomtassam?

Figyelt kérdés
A 480 kérdéses kellene, mert az egyik ismerősömnek kellene sürgősben.
2010. ápr. 24. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát at nemigen fogod az internetről letölteni :)
2010. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen teszt akár több százezer forint is lehet, úgyhogy azt te nem töltöd le sehonnan.
2010. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az AutoCAD meg több millió forint, mégis letöltöm bármelyik torrent oldalról, okoskák.
2010. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az az AutoCAD, de tuti oka van annak, h le tudod tölteni.
2010. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az AutoCAD egy valószínűleg sokkal drágább dolog, mint egy cicológiai tesztecske. Azért tudom letölteni, mert feltették egy warez oldalra.
2010. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem keresgettem semmit, az sem biztos, hogy van itt, de azért nézd át:


[link]

2010. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt a link fizetős oldalra vezet másrészt nagyon nem mindegy egy ilyen tesztnél,hogy melyik változatot töltöd le. Ez külföldi vagyis nem az amelyiket Magyarországon standardizáltak tehát hasznavehetetlen itthon, még gyakorlásnak sem jó.
2010. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor leírom amit 'hallani' akarsz: nem lehet ezt a "húdekomoly" tesztet sehol sem megszerezni. Igaz, bármilyen szoftver alapú dolgot meg lehet találni a neten, de egy cicológia tesztet nem.
2010. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El lehet gyerekesen hülyéskedni ezt a dolgot, de egyrészt ezzel nem sokat segítesz a kérdezőn, másrészt,mint ahogy én sem tudom, hogy számítógépes programokat hol találom, így neked sincs fogalmad arról, hogy az ilyeneket hol találod. Így nem tudom egyáltalán mit kerestél ennél a kérdésnél, de számomra ez nem is fontos.
2010. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondtam már, hogy egy cicológia tesztet nem lehet a netről leszedni.
2010. ápr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!