Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi az útja annak, hogy zongorá...

Mi az útja annak, hogy zongorázni kezdjek? 17 évesen már késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sose késő! :) Keress fel egy ének tanárt és biztosan megleled az utat a zongorához.
2016. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-.. most zongorázni vagy hegedülni szeretnél ?
2016. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
No akkor itt egy énektanár válasza:Nem késő. Én 15 évesen kezdtem, igaz másodhangszerként. Javaslom, hogy menj be a hozzád legközelebb eső zeneiskolába, és érdeklődj. 15 éve tanítottam szolfézst egy vidéki z.suliban. Rémlik, hogy 18 éves korig minimális havi díjt kell fizetni, de utána is be lehet iratkozni, csak drágább. A magántanárnál még akkor is olcsóbb. Viszont a szolfézsismeretet elvárják a hangszertanárok, úgyhogy a különórát úgysem úszhatod meg. De először azt kellene tisztázni, mi a célod vele. Úgy könnyebb a válasz.
2016. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!