Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Körmendi Rendészeti Szakközé...

KoRn III kérdése:

A Körmendi Rendészeti Szakközépiskolába elbuknék az orvosi vizsgálaton ha csak 55 kiló vagyok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni tőletek, akik jártasak vagytok a körmendi suliban, vagy bármilyen ehhez hasonló területen, hogy elutasítanák-e a jelentkezésemet az iskolába a testsúlyom miatt?. Rendészeti szakos gimnáziumba jártam 4 évig, most fogok érettségizni és az után szeretnék jelentkezni Körmendre, ahova azt hiszem csak 65 kilogrammtól engedélyezik a felvételt :/ Légyszi ne írjatok olyan válaszokat hogy egyél többet meg ilyenek, mert nem megy a hízás sehogy, sajna ilyen a genetika a családban, pedig brutális menyiséget elfogyasztok :D Na de a kérdés adott, köszönettel várom válaszaitok!

2016. nov. 29. 21:19
 1/1 Nagy Pávián ***** válasza:
tudtommal nincs súlykorlát csak magasság...nőknél 160 férfiaknál 165 cm...ha a fizikai felmérést tudod teljesíteni akkor nincs gond..fiú létemmre énis kemény 68 kg vagyok és Ady ligetre jelentkezem idén....ja és nem nem genetika...télleg csak enni és edzeni kell :D SOk sikert!
2017. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!