Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Székesfehérvárott miért nincs...

Székesfehérvárott miért nincs OKJ-s szoftverfejlesztő tanfolyam?

Figyelt kérdés
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum miért nem szervez OKJ-s szoftverfejlesztő tanfolyamot? Ha annyira munkaerőhiány van az IT-piacon, mint azt a hírekben sulykolják, akkor miért nincs szoftverfejlesztő OKJ-s képzés Székesfehérvárott?

2017. jan. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nincs, mert ott jelenleg, az adott körülmények között nem éri meg szervezni, vagy pedig - bár megérné - nincs vállakozó ember, aki megszervezné.

Máshol viszont van. Nézz utána, hogy hol. Ha szerinted annyira hasznos lenne elvégezni, akkor vállalod miatta az utazást. Ha meg nem is olyan fontos, akkor miről beszélünk?


Mi az a legközelebbi hely, ahová járhatnál?


És miért nem szervezel te magad?

2017. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A legközelebbi hely, ahova tudnék járni az Budapest, de oda rendkívül nehéz lenne megoldani a bejárást a messzisége miatt és a tömegközlekedés borzalmassága miatt.


Azért, mert nem vagyok annyira szakképzett ember, hogy taníthatnék. Nem értek az oktatáshoz. Másrészt nem vagyok helybéli, nem ismerem annyira a járást Székesfehérvárott, hogy képzéseket szervezgethessek. Nincsenek Székesfehérvárott kapcsolataim.

2017. jan. 23. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Pest közelsége miatt. Vonattal kevesebb mint egy óra alatt Pesten vagy, a zónázó vonat pedig még kényelmes és kulturált is.
2017. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 óránként van vonat Székesfehérvárra. Busz még ritkábban. Plusz az átszállás a Budapestre menő vonatra/buszra. A Budapestre bejárás rendkívül nagy szívás lenne.


Az átszállás, csatlakozásra várakozás miatt az több, mint 1 óra.

2017. jan. 26. 00:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt hiába panaszkodsz, attól még nem fognak szervezni ilyet Székesfehérváron is. Inkább keress meg egy ottani olyan céget, ami hasonló tanfolyamok szervezésével foglalkozik, és jelezd nekik, hogy lenne rá igény. Ha mások is - elég sokan - jelzik az ilyen igényüket, egyszercsak meglátják benne az üzleti lehetőséget, és szerveznek egyet. Minél több érdeklődőt tudsz te magad összeszedni, annál hamarabb.
2017. jan. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Székesfehérvárott nincs tanfolyamszervező cég, csak a Székesfehérvári Szakképzési Centrum. Jeleztem nekik már a Székesfehérvári Szakképzési Centrumnak, de csak tojtak rám.
2017. febr. 7. 11:14
 7/8 anonim válasza:

Nem éri meg OKJ-n a Szoftverfejlesztő képzés. Bár a gyakorlatra mennek, a munkaerőpiacon semmit nem fogsz vele érni. Saját tapasztalat.

Mindenhol felsőoktatást jelölnek meg (egyik) feltételként.

2017. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de én is azt hittem hogy nem szerveznek Okj-s tanfolyamot. Rákérdeztem náluk e-mailban és azt mondták ha elvégzed a végén Okj papírt ad.
2017. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!