Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pincérként tényleg kevés a...

Pincérként tényleg kevés a szabadidő?

Figyelt kérdés
Negyedikes gimnazista vagyok, közepes tanuló vagyok, nem igazán tudom merre kéne tovább mennem, de talán rendőrként mennék tovább (töriből, magyarból jobb vagyok), illetőleg még elvégeznék egy videóvágó tanfolyamot is. A gond, hogy a szüleim szerint a rendőri munka nem nekem való, felejtsem el, menjek el vendéglátói főiskolára, s menjek egy étterembe nyáron pincérként dolgozni, naponta 14 órát. Nem tudom nem igazán lenne hozzá kedvem, nem vagyok hozzászokva ehhez, nem lenne szabadidőm. Félreértés ne essék nem büdös a munka nekem, mert nyáron is elmentem fát vágni, füvet nyírni, stb., de itt állítólag meg se lehet nagyon állni. Ha mondom nekik, hogy ehhez nincs kedvem, akkor mondják, hogy ne legyek hülye, mert ezzel ki tudok majd menni külföldre. Nem tudom mit csináljak? 18/F
2017. jan. 26. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a tulaj megmondta, nem szó szerint, de csicskáztatva lennék.
2017. jan. 26. 22:59
 2/3 anonim válasza:
Igen kevés időd lenne,viszont külföldön jól megfizetik tényleg.Ha van ismerősöd kint,akár egyből ki is mehetsz,kb havonta 300-at keresnél,persze nem mindegy,hogy hova szeretnél menni.
2017. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy amikor szezon van, akkor gyakorlatilag nincs megállás, de holtidőszakban meg hosszasan tudsz regenerálódni. Kemény a munka amikor csinálni kell, sokszor bunkók is a vendégek, de jattos munka. Ezt te tudod, hogy bírnál-e így dolgozni. Aki külföldön csinálja, van, hogy a szezonban kb fél évet kint van, aztán holtszezonban hazajön pihenni.
2017. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!