Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol lehet, és érdemes, klímasz...

Hol lehet, és érdemes, klímaszerelest, hőszivattyú szerelést, és F gáz vizsgát szerezni Budapesten?

Figyelt kérdés
Az új jogszabalyok miatt eleg nagy a kavarodas, tobb helyen hallottam hogy nincsen normalis kepzes Budapesten, es ugy az orszagban sem. Neten keresgeltem, de nem talaltam egyertelmu valaszt, sehol sem. Eleg sok alapdolgot tudok a temarol, en magam is szereltem mar klimat, hoszivattyut, es szeretnek ehhez megfelelo vegzettseget is szerezni. Kérem csak az irjon aki elvegzett ilyen kepzest, vagy ahhoz hogy tovabb tudjon dolgozni tovabb kellett kepeztetnie magat. Koszonom!
2017. ápr. 12. 12:59
 1/1 anonim válasza:

Van olyan iskola ahol a egyben el tudod végezni a Hűtő- légtechnikai rendszerszerelő + Hűtő - klíma és hőszivattyú berendezés szerelőt (ez 2 db OKJ-s végzettség ami megtanítja a szakmát és ad megfelelő végzettséget) + adnak hozzá tűzvédelmi szakvizsgát és ADR vizsgát is ami szintén előírás.

Az F-gáz vizsga letételében is segítenek, hogy hol merre. Ha érdekel én hova járok akkor írj üzenetet és megírom a suli nevét!

2017. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!