Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Illusztrátor akarok lenni,...

Illusztrátor akarok lenni, hogyan tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés

Illusztrátor szeretnek lenni. Elsősorban gyerek könyveket rajzolnek, de más is szoba jöhet. Ilyen irányú végzettségem (sajnos) nincs, anno jelentkeztem de másfele sodort az élet.

Rájöttem, hogy ezt szeretném csinálni, jól rajzolok. Sajnos teljesen ismeretlen számomra ez az út. Nyilván tanulnék is szívesen, de nem tudom merre menjek. Grafikus képzés (okj)? Egyáltalán milyen programot használnak az illusztratorok? Van meg olyan, h teljesen szabad kézzel rajzolt illusztráció? Ha igen, hogyan digitalizálják? Merre induljak? Kérem olyanok válaszoljanak, akiknek van rálátása ezekre. Köszönöm!


2017. ápr. 19. 20:35
 1/5 anonim válasza:

Elősször jelenkezz egy okj tanfolyamra ott meg adják a megfelelő ismereteket hogy egyetemre tudj menni, bár amit ott adnak azzal is kaphatsz már munkát, de egyetmmmel akár külföldön el tudsz helyezkedni. (több fizu)


Közép fokú angol tudás kötelező mert a programok 95 % angolok vagy tört magyarok


Hát maga az adobe illustrator nevü programot használják, az illusztrátorok ez a legismeretebb

ha tényleg jól tudsz rajzolnia akkor kitartással menni a fog a dolog.

2017. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, h válaszoltál. Egyetemre sajnos nem tudok menni, már van egy diplomám, így államilag támogatottra nem tudok már menni. Megnéztem, egy félév 700.000 Ft grafikus képzésen, így ezt kihagyom. Okj-rá elmegyek, illetve meg fogom nézni ezt az Adobe illusztrátort is. És hogyan tovább? Blogot indítsak vagy küldjek képeket kiadóknak?
2017. ápr. 23. 17:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, angol tudás megvan.
2017. ápr. 23. 21:30
 4/5 anonim válasza:
Ez minimum ha ilyen ha grafikus programokat akarsz hasznalni.Tpb-en meg talalod a megfelelo programokat persze crackelni kell de ket perc na meg ingyen van csak net meg torrentbkliens kell hozza. Jah es a beilleszkedehez nez szet itt grafikus kulcsszavakkal, es jelentkezz ha kernek valamit azt kuld! Amugy bocs hogY enyivel kesobb irtam!
2017. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2017. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!