Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vélemények a Daiquiri Bartende...

Vélemények a Daiquiri Bartender School mixeriskola tanfolyamairól?

Figyelt kérdés
Rugalmasság, színvonal, árfekvés stb stb...
2017. máj. 7. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Régi mixerként és a szakmában jártas bartenderként sosem hallottam erről a cégről. Az lehet, hogy valami új társaság, ugyanis ma már boldog-boldogtalan iskolákat nyit, de tekintve, hogy a szakmában való elhelyezkedésnél igenis számít, hogy hol, melyik ismert iskolában végzett az illető (ez maga ajánlólevél) így én nem vágnék bele ilyen szakmában ismeretlen "iskolák" tanfolyamaiba. Vannak befutott és ismert iskolák, amelyeknek csupán a nevük is elismerést váltanak ki, még külföldön is. Ha már az ember belekezd a szakmába, érdemes ugyanazért a pénzért azt választani, ami biztosabb megélhetést ad, mint valami ismeretlennel kísérletezgetni, ami lehet, fél év múlva sehol sem lesz...
2017. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 takácsimre86 válasza:
Hát fentiek alapján nem sok jót ígér. Én is csak azt tudodm javasolni, hogy az ember nézzen szét a piacon, hogy hova adja a pénzét és egy ilyen tanfolyammal járó idejét, mert nagyon nem mindegy mit kap érte és főleg, hogy kiktől. Az biztos, hogy ezt a daiquiri tanfolyamot egyelőre nem nagyon jegyzik a szakmában.
2017. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!