Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nyáron hol tudnék tanulni?

Nyáron hol tudnék tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami nyári suliba menni,hogy nyáron megedzsődjek a következő évre.Pest megyében hol találhatok ilyet?Vagy esti suli is jó lenne..

14/F


2010. máj. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Vedd elő a tankönyveid, és ülj le tanulni:D De szerintem inkább élvezd ki a nyarat:)
2010. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Francokat akarsz te tanulni nyáron, örülsz majd, ha vége lesz az általánosnak. A gimitől nem kell paráznod, ott majd úgyis mindennt előről a szádba rágnak, töltsd a nyarat pihenéssel és ne ilyen hülyeségeken gondolkodj, hogy nyári iskola.
2010. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha örömmel tanulsz, akkor tanulj csak, az nem ártott még senkinek. De ne felejts el nyaralni sem. De pl.jó ötletnek találnám ha külföldre mennél "nyaralni" tanulás céljából is akár... Hm?

Suliba azért ne járj nyáron szerintem, otthon olvasgass, gyakorolgasd a matekot, vagy nyelvet, deee iskolába még járhatsz sokat :-)

Remélem tudtam segíteni

2010. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaja többet mint a többiek;)

és meg fogadom lehet!:))

2010. máj. 17. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Bííííííííró György vagy? :0
2010. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!