Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » SOS, autósiskola váltás már a...

SOS, autósiskola váltás már a legelején?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy autósiskolába.A szerződést én már aláírtam, szülő még nem.(18 éven aluli vagyok)

E-learninget kezdenék, de még nem regisztráltam, az ezt segítő e-mailt már megkaptam.

A szerződésben otthon vettem észre, hogy a végösszeg nevetségesen sok.A környékemen van olyan cég, ahol ~50ezerrel olcsóbban megúsznám.

Sajnos összekevertem két nagyon hasonló nevű iskolát.

A kérdésem, hogy visszacsinálhatnám-e ezt az egész jelentkezésem a jelenlegi iskolánál, úgy, hogy visszakapjam a már befizetett 41ezer Ft-ot.Plusz kezdhetném-e egy másikban.

Tudom, nagy baromságot csináltam, elég rosszul érzem már magam így is, nem kell még nektek is elhordanotok.



2017. máj. 12. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van valami szerződés akkor azt nézd meg.

Néhol kilépéskor levonnak 10 vagy 20 vagy akármennyi összeget.

Váltásra van mindig lehetőség.


Én sosem értettem az ilyen kérdéseket.

Amikor elmentek egy magán tanárhoz, akkor csak azért mert nem fizettek be előre egy halom pénzt, nem írtok alá egy halom szerződést, képesek vagytok minden telefon nélkül meg sem jelenni a következő órán, ha valami nem tetszik, de egy autósiskolánál meg fo.....tok?

2017. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerult minden penzt visszakapnom szerencsere.:)
2017. máj. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!