Kik mehetnek OKTV-re?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az utolsó két évesek versenye (meg akár előbb is), az iskolánkból eddig egy diák infóból ment, sokáig is jutott, de más nem. Láttam van töri is, talán az menne a legjobban. Nekem kéne szólni a tanáromnak, hogy jelentkeznék vagy neki kell észre vennie, hogy hogy felelnék meg a versenyen. Többletpontként jól jönne, akár még 25pont is

2017. jún. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag bárki. Kategóriákra van osztva több tárgy is annak megfelelően, hogy heti hány órában tanulod az adott tárgyat. Viszont elég hamar, még ősszel le kell adni a jelentkezést! Mi a tanárainktól kaptunk jelentkezési lapot. Azt javaslom neked is, hogy kérdezd meg a szaktanárt vagy az osztályfőnöködet! :)
2017. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod, toribol (miota a mostani tanarom van) 5 vagyok erdekel is, jol elmeseli, de azt mondta evvegen a dicseretes 5t nem kapom meg (az utolso esszem 4/5 lett, elotte valo orakon sajnos nem tudtam jelen lenni es olyanokat is elmondott ami a konyvben nem volt benn, es a fuzetbe sem irtak le), de attol ugyanugy 5 lettem, es megjegyezte, hogy hiaba irtam 5os dogakat azert megis lazabban vettem, volt nehany ami epphogy 5. Igen volt ilyen, de minden orara keszultem, meg onkent is feleltem volna, de nem engem hivott, ugyhogy ebben az evben nem is feleltem toribol... :D

Ezek alapjan lehet azt mondana, hogy nem lenne erdemes, mert lehet nem tudnek felkeszulni ra, hiaba lenne heti 2 vagy 3torink a heten es meg mellette nekem emelt fakultacio. Ha jol tudom 200pont a max(ha nem, most peldakepp legyen ennyi)es ha nem erek el egy minimalis szamot, akkor az tobbletpontnak nem szamitana ugye? Vagy hogyan lenne ennek a menete pontosan?(tobb helyrol is olvastam es kb ezek jottek le, vagy teljesen mas volt leirva)

2017. jún. 17. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az OKTV-nek semmi köze a jegyeidhez. Egy hármas tanuló is nyerhet versenyt és egy ötös is lehet utolsó, nem ezen múlik. Ha az első 30-ban vagy, többletpontot kaphatsz, max 100-at, erről a felvin olvashatsz bővebben. Egyébként meg nincs semmi tétje, szerintem megéri megpróbálni.
2017. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es milyen konyvbol erdemes felkeszulni? Nekunk OFI konyvunk van, es korabbi feladatokat elnezve volt olyam feladat is ami egyaltalan nincs benn a konyvunkben...
2017. jún. 18. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Bar ahogy nezem, azokert az eredmenyekert jarnak tobbletpontok amiben tovabb akarok tanulni. Tehat nalam szinte az osszes tantargyat kerik, kiveve a torit (gyogytornaszat). Es csak akkor kapnek tobbletpontot (20) ha az elso 10ben vegzek... :/

Akkor meg talan az angolt lehetne megprobalni, de talan meg a tanarunk is elhasalna rajta... :/

2017. jún. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!