Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ECDL vizsgamentesség lehetőség...

Minoo kérdése:

ECDL vizsgamentesség lehetőségével éltem, a számlát mikor postázzák?

Figyelt kérdés

Ötös informatika érettségi értelmében lehet igényelni ECDL 5 modulos bizonyítványt. Igényeltem is, nagyjából 8 napja küldtem el az emailt az érettségi eredményem fénymásolatával, illetve a jelentkezési lappal. De az égvilágon semmi reakciót nem kaptam tőlük, se választ, se levelet. Állítólag egy számlát fognak nekem kiállítani, amit majd postáznak. Még nem érkezett meg...


Van okom aggódni, felvegyem velük a kapcsolatot? Vagy csak várjak? Sajnos nem vagyok még tisztában az ilyen levelek beérkezésének idejével és menetével. Nagyjából egy ilyen procedúra mennyi időt vesz igénybe?


Válaszokat előre is köszönöm!!


Ui: A honlap szerint ha befizetem az adott összeget, amit a számlán írnak, "ajánlva küldik meg" az ECDL vizsgabizonyítványt, ami nagyjából 4-6 hetet vesz igénybe. Ugye egy számla nem fog ennyi ideig tartani???



2017. júl. 19. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Oda van írva, hogy kb. 4-6 hét a folyamat. Minek ennyire sürgős? Az ECDL úgy sem jó semmire, nem hiszem h annyira sürgős
2017. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy nem fontos, ettől függetlenül nem kell leszólni. Nem a véleményedre voltam kíváncsi, hanem egy ebben jártasabb ember tapasztalatára. Köszi.
2017. júl. 20. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Jártas vagyok benne, mivel kiváltottam vagy 8 éve, és akkor is annyi idő lesz, mire kiküldik, ami írva van. És nem, nem fontos az ECDL, sehol sem kérik
2017. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak titkári állásokhoz szokták kérni. Nekem is meg van igaz én nem tudom hogy ez ,hogy van mert én a 7 sikeres modulra kaptam meg ami annyi idő volt amit írtál.
2017. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!