Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok mondani jó előkészítő...

Tudnátok mondani jó előkészítőket?

Figyelt kérdés
Orvosira szeretnék menni, de a suliban nem a legjobb a biosz+kémia fakt, ezért mindenképp szeretnék előkészítőre járni. A Semmelweisnek néztem, de ott választanom kéne a 2 tárgy közül, mert csak szombatonként tudnék feljárni. Meg arról sok negatív véleményt hallottam. Az ELTE-t mondták jónak, ott mondjuk Szegedre tudnék járni az időpontok miatt. Szerintetek az milyen? Esetleg valami más előkészítő?

2017. aug. 8. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előkészítőt nem tudok, de én inkább külön tanárt javasolnék.
2017. aug. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az előkészítőkkel kapcsolatban nekem is csak negatív tapasztalatom van.. Én külön tanárhoz jártam és felvettek. Az előkészítőket sokszor nem tanárok tartják.. És kb. közük nincs az iskolai/érettségi anyaghoz..
2017. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!