Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy kell jelentkezni az...

Hogy kell jelentkezni az OE-NIK mérnökinformatikus alapképzés nappali tagozatos duális képzésére?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek a jogi adminisztrációs dolgokhoz és túl sok mindent mondtak, amiből nem értettem semmit. Félek, hogy ki fogok rohanni az időből, mert nem mondták egyértelműen, hogy mit hogy kell csinálni.


Trolloknak üzenem, hogy a Google nem a barátom, ha nem tudom, hogy pontosan mit hogy kell keresnem, és ha találok is valamit, akkor hogyan dolgozzam fel és szelektáljam a töménytelen információt.


Azt is üzenem a trolloknak, hogy Asperger-szindrómám van, amitől a szociális és kommunikációs dolgok sérültek nekem. Csak a kognitív részleg kimagasló. Tehát a pánikom és a zavaraim az állapotomból adódnak és nem azért, mert egy életképtelen fogyatékos senki vagyok. És azért tettem fel a kérdést, mert szeretnék segítséget kapni, hogy el tudjak indulni.


2017. aug. 21. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Már lehet, hogy kiszaladtál az időből. A cégeknek írj emilt hátha nem telt be náluk a létszám, ami azért nem valószínű.


[link]

2017. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!