Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Efeb tanulmányi szerződés bontás?

Efeb tanulmányi szerződés bontás?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy tanfolyamra,a térítési összeget befizettem egyösszegben.De mégsem tudok menni met külföldre költözök. Volt már így valaki ,kapott vissza pénzt? Nyilván megkeresem az efeb-et de jó tisztába lenni a dolgokkal előtte
2017. nov. 6. 08:32
 1/5 A kérdező kommentje:
A szerződést átnézték nem találok erre utalás.
2017. nov. 6. 08:37
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Nálam nem külföldre költözés a szitu hanem -egy másik képzőnél-, elavult a jegyzet és nem a mostani jogszabályokat tartalmazza illetve hatalmas tárgyi tévedések vannak a jegyzetben. Én részletfizetést választottam és csak az első részletet fizettem ki.
2017. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon rosszul jartam,levonták 30000ezret banatpenznek meg meg nem tartott órák reszaranyosan ??? Foggalmam sincs mi ez. Ig jartam van 8napom hogy elfogadom e vagy sem. Azthiszem utannajarok par dolognak. Te jobban járhatsz mivel kifogás van az oktatással ezért ezt megindokolod es nem kell bánatpénzt fizetni.
2017. nov. 9. 09:21
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező, végül mi történt? Ugyanilyen helyzetben vagyok most:S
2019. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja az utolsó kommentet valahogy nem láttam. És mennyi pénzt kapták végül vissza? Ha 30at levontak
2019. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!