Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mitől függ, hogy egy OKJ-s...

Mitől függ, hogy egy OKJ-s tanfolyam diákigazolványra jogosít? (Az meg diákmunkára diák-utazási bérletre, - ezért kérdezem)

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 08:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Most érettségiztem, és úgy tudom az első OKJ-s tanfolyam ingyenes, de ez sem így van. Hol lehetne pontosabban tájékozódni?
2017. nov. 20. 08:46
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezenkívül az eduline.hu-n sok infó van. Diákigazolványt iskolarendszerű képzés esetén kapsz, körül kell nézni, hol indítanak ilyet.

2017. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én egy Eladói OKJ tanfolyamon vagyok, nem ad diákigazolványt pedig nappali és minden nap van óra, azt mondták felnőttképzéshez nem jár.

Feljebb meg írtad hogy állítólag nem ingyenes az OKJ, és az pedig nem igaz, munkaügyin keresztül kell kérdezősködni, beregisztrálsz, és ott onnan neked államilag támogatott lesz a képzésed, de ha közben kilépsz akkor vissza kell fizetni. És azt mondták nekem hogy nem csak 1-2 képzés ingyenes, hanem akármennyi, de kettő képzés között várni kell annyi időt amennyi ideig tartott az előződ.

2017. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!