Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyek azok a műszaki, szerelő...

Melyek azok a műszaki, szerelős, bütykölős szakmák, amikben nincs olyan sok matek vagy fizika jellegű tantárgy?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeséget kérdeztem, de egy ismerősöm számára fontos lenne, mert pályaválasztás előtt áll, és matek meg fizikából 2-es 3-as szintű.
2017. nov. 23. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Számítógép-szerelő, -karbantartó, vagy valami távközlés és hálózat szerelő műszerész.
2017. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
számitógépszerelő és karbantartó ez jó szakma én is ezt tanulom de itt is kell ip cimeket átváltani pl bináris számrendszerből decimálisba, nincs értelme ennek mert az okostelefon is kiszámolja mégis meg kell tanulni, meg sokan azt mondják ezzel a szakmával nem lehet megélni hát majd kiderül, de itt is kell ilyen hülyeségeket számolni és tök nehéz.
2017. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz@rd le a matekot én jártas vagyok a számítógép szerelő és a szobafestő szakmába egyaránt full h*lye vagyok a matekhoz, max ha a tanár jóindulatú nem fogja komolyan venni, meg amúgy se, számológép meg net kalkulátor, akkor megoldja, sajnos minden szakmában van matek, de a szerelőhöz pl semmi értelmi nincs, csak töltelék hülyeség, a rendszergazdáknak kell IP címeket számolnia, a szerelőnek elsődlegesen szerelnie meg hibát kell elhárítania, szóval ott a matek nem elsődleges szempont.
2017. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz azok a mérnöki szakmák. A műszaki szakmákhoz nem kell mély matematikai ismeret, szóval a válasz benne van a kérdésedben.
2017. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!