Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Angol tanári diploma mellett...

Angol tanári diploma mellett érdemes nyelvvizsgát végezni?

Figyelt kérdés
Milyen nyelvvizsgát vagy képzést érdemes elvégezni egy angol nyelvű tanári diploma mellett? Például egy TEFL képzést?

2017. nov. 27. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem értelek. Ha van diplomád, akkor kell legyen nyelvvizsgád is.
2017. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A nyelvvizsgát nem végezni kell, hanem letenni. Végezni az egyetemet kell. És amellé nem szükséges sem nyelvvizsga, sem egyéb képzés (maximum Európán kívüli munkához lehet hasznos, ha nem ismerik el a magyar diplomát), mert a nyelvtanári diploma nyelvtanári munkára feljogosít, és felsőfokú nyelvvizsgával egyenértékű.
2017. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%

Persze. Angol nyelvtanárként tehetsz angol nyelvvizsgát. Egy szakorvos is levizsgázhat elsősegélynyújtási ismeretekből, ahogyan egy mérnökinformatikus is leteheti az ECDL vizsgát.

Kérdés, ugyan mi a jó büdös francnak?

2017. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Akkor kifejtem, mert látom lepontoztatok:


Én azt nem értettem, hogy ha a kérdezőnek (angol) tanári diplomája van, akkor miért akar nyelvvizsgát letenni? A diplomához mindenképpen kell legalább középfokú államilag elismert nyelvvizsga, szóval az kell, hogy legyen neki. Akkor meg minek mégegyszer letenni a nyelvvizsgát?

2017. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!