Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan tudom ott hagyni a...

Hogyan tudom ott hagyni a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Szociális gondozó és ápoló tanfolyamra járok a munkaügy által augusztus óta. Egy éves. 2 hete van gyakorlatunk és most döbbentem rá hogy engem ez nem érdekel. Az elméleti részével semmi bajom de a gyakorlatot nem szeretem. Nem érzem jól magam ebben a szakmában. Azt mondják a többiek hogy határozatlan idejű vagy 6 hónapos próba idejű munkaszerződéssel ott hagyhatom. Nekik ezt mondták a munkaügyibe. Van valakinek erről valami tapasztalata? Nyílván bemegyek majd rákérdezni hogy működik.
2017. nov. 27. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden támogatott tanfolyamnak, vannak feltételei arra az esetre amely arra terjed ki, hogy milyen feltételekkel tudod abbahagyni.Biztos, hogy előnytelen számodra. Ezt fogd fel úgy, hogy végig kell csinálnod, hiszen vállaltad. "adott szó" tudod. Elvetted mástól a helyet, nem korrekt "jajj nincs kedvem, nem jött be, nem érdekel" angyalkám, legyél hasznos tagja a társadalomnak, jól jöhet ez a végzettség még neked! Csináld végig amit vállaltál!!
2017. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp csináld végig, utána meg tanulsz mást még ami érdekel, nem lenne szerencsés az egész összeget visszafizetni, mert itt tétje van, ha félbehagyod.
2017. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy részt nem vagyok az angyalkád. Másrészt meg nem akarok a társadalom hasznos tagja lenni. Nem azért fogok egy tanfolyamot vagy iskolást végig csinálni hogy beilleszkedjek a társadalomba. Pont hogy tojok rá. Magam miatt csinálok meg valamit mert érdekel és szeretem. El se képzeljátek már hogy akik tanfolyamra járnak érdekli is őket. Nálunk is van sok olyan akik csak azért jöttek mert munkát nem találtak és legalább több pénzt kapnak. Arra meg tojok hogy elvettem mástól a helyet. Tőlem is elveszik munka téren az nem gond? Csak mert tapasztaltabb és nem húszon éves. Munkaügyön érdeklődtem már tudom a kiskaput köszönöm a semmi segítséget.
2017. dec. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!