Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Nyíregyházi Szakképzési...

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum felnőttképzésében (OKJ) milyen az oktatás? Mármint leadják normálisan az anyagot és tanítanak is valamit vagy csak az a lényeg hogy a papírt ide adják?

Figyelt kérdés

#OKJ #Nyíregyháza #felnőttképzés #szakképzési centrum #Nyíregyházi Szakképzési Centrum
2018. jan. 7. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én tanultam iskolarendszerben, ez ugyan nem Nyíregyházán volt, de rettenetes volt a képzés, mondjuk ingyenes szóval olyan is, tanár kiadta a kerettantervet azt tanuld meg ahogy tudod kb színvonal nulla volt, gyakorlat szintén csoda ha volt, én nem mennék még egyszer ilyen képrésre, csak ha nincs más lehetőségem, inkább kiadok pénzt érte magánúton, ahol motiváltabbak a tanárok és oktatnak is. De ez is mint minden más suli függő.
2018. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!