Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tanuljak, mit javasoltok?

Mit tanuljak, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Leginkább olyan dolgok érdekelnek, amik sok tanulást igényel és hétvége se lenne szabad benne, egyetemhez meg még kéne tanulnom még többet és ott is hasonló..

De eszembe jutott, hogy mindig is szerettem barkácsolni, szögelni.. mondhatni az ilyenek ki is kapcsolnak.., nem tudom, mit javasoltok? Nekem fontos a szabadidő és a szerelem, nem akarom minden időmet a munkába tölteni nélküle, mit javasoltok esetleg barkácsolással kapcsolatban, amiből meg is lehet élni?

18/f



2018. jan. 16. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Két asztalost is ismerek, mindkettő sikeres vállalkozó. Az egyik ágyakat, fotelokat gyárt, néhány alkalmazottja van. Már a szocializmusban is fehér merci állt az udvarán, tigrisbunda mintázatú üléshuzattal, ami elég nagy szó volt akkoriban. És persze egy hatalmas családi ház, hátul a műhelyekkel. Tehát két kezi munkás is lehet gazdag és sikeres. A diplomám bármikor asztalos vállalkozásra cserélhető, ha netán érdekel valakit. :))
2018. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

"Leginkább olyan dolgok érdekelnek, amik sok tanulást igényel és hétvége se lenne szabad benne, egyetemhez meg még kéne tanulnom még többet és ott is hasonló.."


??


"Nekem fontos a szabadidő és a szerelem, nem akarom minden időmet a munkába tölteni nélküle"


Hogy mi van?

2018. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 apababa válasza:
A barkácsolás egy hobby nem pedig munka. A munkával pénzt kell keresni és azt a hobbynkra költeni. Ha már meg is veszik amit készítesz akkor művész lettél vagy jó szakember. Így lesz a hobbyd a munkád.
2018. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!